• Historia

  W odległej galaktyce na turkusowej planecie w gromadzie Plejad latające walenie zanuciły śpiewnie w przestrzeń kosmosu. Wibrująca melodia pędziła przez 130 i 6 parseków aby dotrzeć na Ziemię materializując się roku pańskiego 2016 w postaci idei Festiwalu Wibracje.

  Pierwsza edycja z 2017 r. wzbudziła wielowymiarową falę grawitacyjną, która po odbiciu się od Plejad wróciła wzmocniona rok później. I tak już będzie oscylować…

  O Festiwalu

  Festiwal Wibracje rokrocznie przyciąga entuzjastów harmonijnego rozwoju, poszukiwaczy wiedzy i pasjonatów życia. Spotykamy się, by wzajemnie się inspirować i rozwijać swoje potencjały.

  Festiwal Wibracje to już kilkutysięczna społeczność charakteryzująca się szczególnym poziomem świadomości. Wszyscy rokrocznie wspólnie celebrują radosny czas pośród zieleni drzew, nad słoneczną plażą Zalewu Zegrzyńskiego.

  Kto uczestniczył w ubiegłych Wibracjach ten wie, że było (i że będzie) wesoło, kolorowo, nietuzinkowo z polotem i uśmiechem, trochę duchowo, a trochę naukowo – proporcjonalnie z przymrużeniem oka oraz na poważnie.

  Festiwal to nie tylko coroczne spotkanie, ale także tworząca się w czasie rzeczywistym subtelna społeczność ludzi, którzy już i tak swoje wiedzą. To przestrzeń tworzona dla świadomych tego jak ważne we współczesnym świecie jest zachowanie swoistego BHP umysłu, świadomości i ciała.

  Na Wibracjach puszczamy silny strumień energetyczny, którym oczyszczamy się z miazmatów i schematów popkulturowej rzeczywistości dając tym samym możliwość świeżego spojrzenia na istotne zagadnienia dotyczące nas samych, społeczności i świata, w którym żyjemy.

  Jesteśmy festiwalem totalnie niezależnym – to wydarzenie nieskalane żadną zewnętrzną presją! To znaczy, że nie jesteśmy zasilani ani jedną złotówką pochodzącą z dofinansowań czy od sponsorów. I tak już zostanie! 

  Naszą aspiracją jest stworzenie eventu maksymalnie ekologicznego – przeczytaj jak to robimy.

  O programie

  Tematy, które podejmujemy to: Medycyna naturalna, totalna biologia, medycyna XXI, rozwój osobisty i duchowy, ekologia, permakultura, joga, medytacja, alternatywne sposoby na życie, budownictwo naturalne, odkrycia z dziedziny fizyki i chemii, szamanizm, praca z ciałem i umysłem, psychologia i wiele innych.

  Więcej o programie przeczytasz TUTAJ.

  Po co to robimy?

  Celem Festiwalu jest pogłębianie wiedzy, samodoskonalenie, stworzenie przestrzeni dla spotkań ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wszystko w atmosferze otwartości i pozytywnej energii.

  Festiwal jest platformą wielokierunkowej komunikacji dotyczącej rozwoju osobistego i duchowego, ciekawych odkryć naukowych, wynalazków, ekologii, medycyny naturalnej, pracy ze świadomością, a szerzej rozwiązań, które poprawiają jakość życia.

  Naszą misję opieramy na współpracy, jesteśmy otwarci na nowe i dobre pomysły.
  Zapraszamy do kontaktu.

  Formuła

  Wibracje są otwartym, czterodniowym wydarzeniem, łączącym cechy festiwalu, wystawy, targów, konferencji i zajęć interaktywnych. Spotkania prowadzone są przez najlepszych fachowców, pracowników naukowych, pasjonatów, osoby o ugruntowanej etyce i wiedzy.

  wykłady   /   pokazy   /   zajęcia interaktywne    /   warsztaty   /   ceremonie   /    koncerty    /    strefa targowa      indywidualne konsultacje    /    zróżnicowana strefa gastronomiczna    /    wspólne ogniska    /   strefa dla dzieci

  Zespół

  W pewien słoneczny lipcowy dzień 2016 r, w nadmorskiej miejscowości, Jing i Jang spotkali się w kolejce u Staszka. Wspólnie zadziałali jak pudło rezonansowe, które wielokrotnie wzmacnia częstotliwość każdego z nich. Wkrótce potem narodziła się idea Festiwalu Wibracje.

  Z biegiem czasu (szybko wręcz) tanecznym krokiem, dołączyły kolejne osoby, które współtworzą projekt.

  Ważną rolę w rewelacyjnym przebiegu Festiwalu, jego realizacji i logistyce zajmują wolontariusze. To oni współorganizują go, tworząc niepowtarzalną atmosferę tego wydarzenia.